Ana Sayfa / Etkinlik / GÖRGÜLÜOĞLU ; MUTLU YILLAR
GÖRGÜLÜOĞLU ; MUTLU YILLAR

GÖRGÜLÜOĞLU ; MUTLU YILLAR

Piraziz  Belediye Başkanı Hüseyin Görgülüoğlu yeni yıl dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Başkan Görgülüoğlu mesajında şu ifadelere yer verdi:

Piraziz için birçok sorunu çözüme kavuşturduğumuz bir yılı geride bırakırken yeni hizmetler ve yeni çalışmalarla, yoğun bir şekilde geçecek 2016 yılına heyecanla hazırlanıyoruz. 2015 yılında olduğu gibi 2016 yılında da Piraziz’imizin ekonomik ve sosyal gelişimine katkı sağlayarak, vatandaşlarımızın yaşam kalitelerini yükseltmek ve uygulanacak projelerle Piraziz’i bölgede örnek gösterilecek bir kent haline getirmek için çalışacağız.

İlçemiz açısından önümüzdeki yılda hizmetlerimiz sizlerin desteği ile artarak devam edecek ve 2016 yılında İlçemizi her yönden daha da ileriye götürmenin heyecanı ve gayreti içinde olacağız. İlçemizin vizyonunun gelişmesi, modern ve yaşanılabilir bir kent olması yolunda çalışmalarımız bugün olduğu gibi bundan sonra da devam edecektir. Bu duygu ve düşüncelerle 2016 yılının başta İlçemiz olmak üzere ülkemizde ve tüm dünyada barışın, huzurun ve sorunsuz yarınların müjdecisi olması dileklerimle en içten sevgi ve saygılarımı sunuyor, bu vesileyle tüm hemşerilerimin yeni yılını kutluyorum.

Scroll To Top