Ana Sayfa / Duyuru / iyi Tatiller çocuklar
iyi Tatiller çocuklar

iyi Tatiller çocuklar

 

Piraziz Belediye Başkanı Hüseyin Görgülüoğlu yarıyıl tatili münasebetiyle bir mesaj yayınladı. Başkan Görgülüoğlu mesajında ,Karneleri aldığı için sevinçli olan öğrencilerimizin sevincini, velilerimizin tatlı telaşesini ve öğretmenlerimizin de haklı gururunu içtenlikle paylaşmaktayız.
Sevgili öğrenciler, yarıyıl tatilinin başlayacak olması münasebetiyle çıkmış olduğunuz uzun ve yorucu maratonda, bir nebze olsun dinlenmeyi hepiniz hak ettiniz. Gezmek, eğlenmek, en önemlisi dinlenmek hakkınızdır. Bütün bunların yanında sizden okumak ve yazmak gibi iki kutsal faaliyette bulunmanızı istiyorum. Biliyorum ki tatilde hepiniz kitap okuyacaksınız. Fakat sadece okumak yetmez, aynı zamanda yazmalısınız. Duygu ve düşüncelerinizi yazıya dökmedikçe, dilin imkânlarını tam olarak kavrayamazsınız.
Sevgili veliler, çocukların özgüvenini zedeleyecek tutumlardan özenle kaçınmanızı, yapıcı, onarıcı, destek ve teşvik edici bir yaklaşım benimsemenizi sonuç alıcı olması bakımından çok önemli görüyorum ve bunu sizden rica ediyorum.
Bu duygu ve düşüncelerle başta öğrencilerimiz olmak üzere, öğretmenlerimizin ve velilerimizin göstermiş oldukları üstün gayret ve çalışmaların semeresinin alındığı karne gününde hepinizi içtenlikle kutluyor, huzurlu bir tatil geçirmenizi temenni ediyorum
Hüseyin Görgülüoğlu
Piraziz Belediye Başkanı
Scroll To Top