Piraziz Belediyesi çağdaş teknoloji kullanımını başlatarak “E-Belediye Sistemini” (Elektronik Posta Ödeme Sistemini) hayata geçirdi. Piraziz Belediye Başkanı Hüseyin Görgülüoğlu “Belediyemizden maksimum verim almak ve hizmet kalitesini arttırmak adına “E-Belediye Sistemi”ni vatandaşlarımızın hizmetine sunduk dedi.
Başkan Görgülüoğlu ; Belediyemizin hizmet kalitesini arttırmak adına çalışmalarımıza hızla devam ediyoruz. Göreve geldiğimiz günden bu yana yaptığımız devrim niteliğindeki çalışmalar ile Piraziz’i yukarılara taşıyoruz. Aziz Piraziz halkına en iyi hizmeti vermek adına  “E-Belediye Sistemi”ni hizmete sunduk.
Piraziz Belediyesinde mükellef olan vatandaşlarımız oturdukları yerden dilerlerse evden, belediyemiz ile ilgili emlak vergisi, çevre temizlik vergisi, ilan-reklam vergisi gibi ödemelerini tüm bankaların kredi kartlarıyla 7/24 on-line olarak ödeyebilecekler.
E-Belediye sistemi üzerinde ödemeye girip kendi kayıtlarına ulaşamayanlar ise 0454 361 30 16  nolu telefon numarasından mesai saatleri içerisinde arayıp bilgilerini güncelleyebilirler.
E-belediye ile işlemlerinizi artık kolay, hızlı ve güvenli bir ortamda gerçekleştirebilirsiniz. Yeni uygulamamız hayırlı uğurlu olsun” dedi.

https://online.piraziz.bel.tr/ebelediye/