Ana Sayfa / Ziyaretçi Defteri

Ziyaretçi Defteri

-
(122)
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
(52) mithat vural
Mon, 1 December 2014 20:22:19 +0000  /  88.246.58.***
email

Siteniz cok bilgilendici ve basarili

(51) kemal halı
Fri, 28 November 2014 02:38:17 +0000  /  68.173.55.**
email

başarılarınızın devamını dileriz. saygılar

(50) can
Sat, 15 November 2014 20:57:41 +0000  /  88.225.218.***

basarılarınızı dilerim sitemiz çok güzel olmuş toptan kontor



(49) Alexandrite Lazer Epilasyon Ankara
Sun, 9 November 2014 17:54:15 +0000  /  94.54.56.***

Başarılarınızın devamını dilerim gerçekten bilgi dolu bir site



(48) Bilal Duran
Thu, 6 November 2014 10:28:13 +0000  /  85.99.98.***

Karadenizin en sevdiğim beldelerinden birisi de Piraziz. Gerçekten doğasıyla yeşilliğiyle karanedenize bağıyla doğa harikası. Birdahaki karadeniz turuma tekrar uğrayacağım. Çok sevdim burayı.



(47) kemal kaya
Sat, 1 November 2014 13:29:39 +0000  /  212.156.86.**

Web sitenizi gerçekten başarılı ve faydalı buldum. sizleri tebrik eder başarılarınızın devamını diliyorum.



(46) Acıbadem Arçelik Servisi
Tue, 28 October 2014 23:04:30 +0000  /  85.106.182.***
email

Acıbadem Arçelik Servisi olarak başarılarınızın devamını diliyoruz.. 



(45) Armanhan
Thu, 23 October 2014 06:53:35 +0000  /  88.243.154.***
email

Başarılarınızın devamını dilerim. 



(44) Mustafa Sarı
Sun, 19 October 2014 22:06:36 +0000  /  85.101.203.**
email

Pirazize yakışır bir site olmuş. Tüm sevgili hemşerilerimize selamlar başkanımıza saygılar.



(43) hasan
Thu, 16 October 2014 22:32:56 +0000  /  95.211.154.***
email

Web sitenizi gerçekten başarılı ve faydalı buldum. sizleri tebrik eder başarılarınızın devamını diliyorum.




 isim *
 Email
 Website
 Mesaj *
* Zorunlu

Antispam önlemleri
Lütfen mesajý göndermeden önce rakam ve numara kombinasyonunu gerekli alana giriniz.
7 + 7=

Scroll To Top